O MNIE - TRENER OSOBISTY - ŁÓDŹ

Głównym moim celem w pracy jako trener osobisty jest osiągnięcie przez mojego podopiecznego wymarzonej sylwetki. Odbywa się to poprzez motywowanie do regularnych treningów oraz prowadzenie przez niego zdrowego stylu życia. Tylko właściwe połączenie tych elementów może przynieść satysfakcjonujący rezultat. Jestem trenerem osobistym świadczącym swoje usługi na terenie Łodzi i posiadam szeroką wiedzę zarówno na temat treningu fizycznego, jak i właściwego odżywiania. Prowadzę podopiecznych w każdym wieku. Z mojego doświadczenia mogą skorzystać kobiety i mężczyźni, niezależnie od stopnia wytrenowania.

trener osobisty personalny łódź siłownia

Co mogę zaoferować?

W ramach świadczonych przeze mnie usług mogą Państwo skorzystać z treningów personalnych, sporządzenia planu dietetycznego, który zapewni zdrową, smaczną i w pełni zbilansowaną dietę, oraz przeprowadzenia szczegółowej analizy składu ciała. Jako trener personalny w Łodzi zajęcia prowadzę zarówno na siłowni - w sieci Fit Fabric, jak i w domu klienta lub na świeżym powietrzu. Wszystko dopasowane jest w sposób indywidualny do oczekiwań klienta. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie moich podopiecznych, ponieważ tylko dzięki właściwej współpracy i wzajemnemu zaufaniu będziemy mogli wspólnie osiągnąć sukces, którym jest dla mnie zapewnienie Tobie wspaniałej sylwetki, kondycji, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Co mnie wyróżnia:

  • Różne treningi: Głównie prowadzę treningi z jedną osobą, ale oferuję też treningi w parze, a także treningi w domu klienta i treningi outdoorowe.
  • Kompleksowa usługa: Treningi personalne, sporządzanie planów dietetycznych i treningowych i analiza składu ciała.
  • Mobilność i elastyczność: Miejsce i godzinę treningu ustalamy wspólnie. Większość treningów wykonuję w siłowni sieci Fit Fabric, ale nie tylko, bo również w parkach, a także dojeżdżam do domu klienta.
  • Angielski – Twój znajomy nie zna polskiego, a potrzebuje pomocy trenera? Jestem osobą mówiącą biegle w języku angielskim.

Skorzystaj z moich usług

Jeśli jesteś zapracowany, czas i miejsce treningu możemy ustalić w sposób indywidualny. Gwarantuję dużą mobilność i elastyczność, co pozwala we właściwy sposób dopasować się do każdego klienta. Trening może odbyć się na terenie siłowni Fit Fabric, jednak jeśli czujesz się bardziej komfortowo w swoim domu, budowanie dobrej formy może odbyć się również w tym miejscu. Zajęcia prowadzę także w języku angielskim, dlatego z powodzeniem mogą z nich skorzystać obcokrajowcy.

trener osobisty łódź