PRZEMIANY PODOPIECZNYCH

Krzysiek

Cześć, mam na imię Krzysiek i jestem klientem Michała od 11 miesięcy. Z racji tego, że prowadzę własny biznes, mam mało czasu na ćwiczenia, trenuję 3 razy w tygodniu po godzinie i w weekend dodatkowo biegam lub gram w tenisa. Przez ten okres udało mi się poprawić wygląd całej sylwetki, a przede wszystkim zgubiłem brzuch. Ciężka praca na siłowni, pilnowanie diety, to wszystko jak widać popłaca. Czasami było ciężko i miałem chwile zwątpienia, ale jeden szybki telefon do Michała i przypomniał mi na czym mi zależy.

Dagmara

Zaczęłam pracę z Michałem w Marcu 2016. W ciągu ponad roku, pod jego okiem, udało mi się zrzucić 11 kg i nabrać delikatnych mięśni. Jestem po porodzie, trenowałam już z kilkoma trenerami, trenowałam przeróżne sporty, nawet Jogę, wszystko po to by doprowadzić moje ciało do stanu sprzed ciąży. Nikt mi nie pomógł, ani żadne cudowne diety gdzie cały dzień chodziłam głodna, ani suplementy diety, dopiero kiedy koleżanka poleciła mi Michała, zaryzykowałam współpracę z kolejnym trenerem i jak widać opłaciło się. Jestem wdzięczna za jego wiedzę, wsparcie, motywację i odpowiedzialność. Z czystą przyjemnością piszę tę referencję i gorąco polecam.

Paweł

Szukałem kogoś kto pomoże mi przygotować formę na wakacje. Głównie chciałem wyrzeźbić brzuch i mieć większy biceps. Ćwiczyłem zawsze w domu bez sprzętu i efekty były bardzo mało widoczne, poza tym w mojej diecie było też sporo fast foodów i słodyczy. Po 4 miesiącach ćwiczeń z trenerem Michałem i pilnowania diety, którą mi rozpisał, jestem bardziej niż zadowolony, wyglądam dużo lepiej i jestem dużo silniejszy. Dobrze jest mieć kogoś kto siedzi w tym temacie i zna się na rzeczy.