PLANY TRENINGOWE I DIETETYCZNE - KONSULTACJE TRENINGOWE - ŁÓDŹ

Zajęcia z trenerem personalnym pozwalają na uzyskanie znacznie lepszych efektów. Jako osoba z dużym doświadczeniem odpowiednio kieruję swoich podopiecznych, tworzę unikalny plan treningowy, motywuję do jego przestrzegania oraz pomagam w zmianie stylu życia na taki, który wspiera cele treningowe oraz zdrowe nawyki.

Konsultacje treningowe prowadzone przeze mnie w Łodzi sprawdzą się w przypadku wszystkich osób, które marzą o pięknej i zdrowej sylwetce, poprawie kondycji i dobrym samopoczuciu. Jako osoba posiadająca wiedzę na temat treningu siłowego i zdrowej diecie ułożę dla Ciebie efektywny plan treningowy oraz plan dietetyczny, który pomoże szybciej osiągnąć postawione cele.

Żeby zobaczyć efekty swojej ciężkiej pracy, potrzebujemy zadbać o trzy kwestie: bodziec treningowy, właściwy odpoczynek i odpowiednie odżywianie.

Bez właściwego odżywiania najlepiej rozpisany plan treningowy nie przyniesie Ci zamierzonych efektów, nawet jeśli jesteś najciężej ćwiczącą osobą na sali. Smaczne, bogate w potrzebne witaminy i minerały poprawa ogólnego samopoczucia.

Odpowiednio dobrana dieta, zindywidualizowana – pod cel jaki chcesz osiągnąć, przybliży Cię do sukcesu. Każdy plan dietetyczny układany jest na 7 dni i zawiera podział na posiłki, które są smaczne i bogate w witaminy, składniki wraz z gramaturą potrzebne do przygotowania posiłku oraz listę zakupową. Abym mógł poznać Ciebie, Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć, potrzebuję żebyś wypełnił specjalnie przygotowaną ankietę, w której zawarte są wszystkie potrzebne informacje, np. aktualny stan zdrowia, doświadczenie treningowe, cel. Ankietę znajdziesz tutaj lub omówię ją razem z Tobą na spotkaniu.

Inaczej rozpiska, na której znajdziesz jakie dokładnie ćwiczenia masz wykonać, ile powtórzeń i jakie przerwy. Plany są unikalne, układane przeze mnie pod konkretnego klienta. Tak samo jak w przypadku planów dietetycznych, potrzebuję poznać Twoje potrzeby i cel jaki chcesz osiągnąć, dlatego konieczne jest wypełnienie ankiety, albo omówimy wszystko na spotkaniu.

Plan treningowy jest rozpisywany na 4-6 tygodni.

Plan treningowy dla każdego

Niezależnie od wyznaczonego celu, którym może być utrata wagi, wzrost siły, rozbudowa masy mięśniowej lub poprawa kondycji, ułożę dla Ciebie plan, który pozwoli w szybki sposób osiągnąć zamierzone rezultaty. Każdy plan jest unikalny i dostosowany w sposób indywidualny do konkretnego klienta, jego warunków fizycznych, możliwości i oczekiwań. Plan najlepiej wykonywać przez okres od 4 do 6 tygodni.

Konsultacje treningowe w Łodzi dają możliwość wykonywania treningu w sposób bezpieczny i przynoszący odpowiednie rezultaty.

To, co jemy, ma znaczenie!

Oprócz samego treningu i właściwej regeneracji, w celu osiągnięcia zadowalających efektów koniecznie należy zadbać również o zdrową i zbilansowaną dietę. Świadczone przeze mnie konsultacje treningowe w Łodzi pozwalają na ułożenie smacznej diety bogatą we wszystkie niezbędne witaminy i minerały.

Całość realizowana jest w oparciu o specjalnie przygotowaną ankietę, w której należy zawrzeć informacje o aktualnym stanie zdrowia, doświadczeniu treningowym oraz stawianych przed sobą celach. Szczegółowa dieta zawiera poszczególne posiłki wraz z ich gramaturą oraz listą zakupową. To, co jemy, jest podstawą naszego dobrego samopoczucia i pozwala przybliżyć nas do sukcesu!